KONST / Litografier / Färglitografi 12733106
nr 1273 3106
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Gröna Lund", 302/360. Signerad, daterad 2000. Motivet: 46x38 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 2 september 2019
kl 18:21:41
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö